Noclegi Stara Morawa

Stroński Park Aktywności "Jaskinia Niedźwiedzia" oferuje:

  • 24 miejsca noclegowe w dwóch budynkach kompleksu turystycznego nad zalewem
    w Starej Morawie, w tym:
  • 4 pokoje trzyosobowe;
  • 6 pokoi dwuosobowych;
  • Pokoje wyposażone w pelny węzeł higieniczno - sanitarny, TV;
  • Do dyspozycji gości jest w pelni wyposażona kuchnia.
  • Doba hotelowa trwa od godz. 14.00 do godz. 11.00
CENA:
  •  Pokój 3-osobowy – 200,00 zł/dobę
  •  Pokój 2-osobowy – 150,00 zł/dobę

Cena obejmuje wynajem całego pokoju, a nie ilości osób!

Doba hotelowa: od 14:00 do 11:00

 

Formularz rezerwacji noclegów

W uwagach proszę podać rezerwowany obiekt noclegowy:

HOTEL STRONIE - Stronie Śląski, ul. Kościuszki 20

ZALEW- pokoje gościnne nad zalewem w Starej Morawie

BASEN- pokoje gościnne w kompleksie sportowo-rekreacyjnym w Stroniu Śląskim

Uwaga!

Po otrzymaniu formularza sprawdzana jest możliwości rezerwacji noclegów.

Rezerwacja jest ważna dopiero po otrzymaniu potwierdzenia
od SPA "Jaskinia Niedźwiedzia" Sp. z o.o.

Klauzula Informacyjna RODO
Spełniając swój obowiązek wynikający z art. 13 RODO chcemy poinformować w jakim celu gromadzimy i przetwarzamy dane osobowe, a przede wszystkim poinformować o prawach, które Państwu przysługują:
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Stroński Park Aktywności „Jaskinia Niedźwiedzia” Sp. z o.o. z siedzibą w: 57-550 Stronie Śląskie; ul. Kościuszki 20a, inspektorem ochrony danych w SPA „Jaskinia Niedźwiedzia” Sp. z o.o., jest P. Artur Sawicki, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usługi hotelowej, na podstawie art. 6 pkt. 1 (b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
4) Pani/Pana dane osobowe NIE będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej i innych. 5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji usługi.
6) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
7) Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
9) Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości realizacji usługi.