Skip to main content

Telefon

+48 74 814 16 04

E-mail:

biuro@jaskinianiedzwiedzia.pl

Biuro czynne

Pn.-pt. 7:00-15:00

Zalew w Starej Morawie

Zapraszamy do Starej Morawy, nieopodal Stronie Śląskiego, gdzie znajduje się pięknie położony zbiornik rekreacyjny o powierzchni 5,5 hektara. Odnajdziecie tu strzeżona kąpielisko z piaszczystą plażą, pole namiotowe, molo z wieżą widokową oraz specjalnie przygotowaną przystań z wypożyczalnią sprzętów wodnych.

Dla naszych turystów przygotowaliśmy nowoczesną bazę noclegową. Zapewniamy 24 miejsca noclegowe w pokojach 2 i 3-osobowych, wyposażonych w pełny węzeł sanitarny oraz telewizor.

W południowo-zachodniej części kompleksu turystyczno-rekreacyjnego nad Zalewem w Starej Morawie znajduje się pole biwakowe i kempingowe z otwartą kuchnią turystyczną oraz węzłem higieniczno-sanitarnym.

Kompleks wyposażony jest również w dwa boiska do gier zespołowych z trybuną dla widowni, placem zabaw dla dzieci ze ścianką wspinaczkową, stołem do tenisa stołowego oraz zewnętrzne szachy.

Zapraszamy do aktywnego wypoczynku nad Zalewem w Starej Morawie, jednego z najwyżej położonych sztucznych zbiorników wodnych w Polsce (ok. 525 m n.p.m.)

To miejsce, gdzie każdy odnajdzie coś dla siebie! Górskie wycieczki, wypoczynek nad wodą, trasy rowerowe czy wędkarstwo.

Zalew położony jest przy zboczu góry Krzyżnik w Masywie Śnieżnika, ok. 3 km od centrum Stronia Śląskiego, 6 km od Jaskini Niedźwiedziej w Kletnie, 4 km od Ośrodka Narciarskiego Kamienica, 8 km od Ośrodka Narciarskiego Czarna Góra.